Menu Zavřeno

Appshet – platforma pro rychlý vývoj aplikací bez potřeby znalosti programovacích jazyků

 

Vývoj aplikací se přestal být záležitostí pouze velkých společností s milionovými rozpočty. S platformou Appsheet je vývoj aplikací rychlý, nenáročný, levný a v mnoha případech si ho uživatel může realizovat sám. 

Pro koho je platforma Appsheet  určena? Například pro společnosti, které používají ke svému chodu tabulky (MS Excel na Google Sheet) s kritickými informacemi pro společnost. Často jsou tyto tabulky sdíleny s ostatními uživateli a během provozu se stává, že je někdo smaže, kdosi změní záznamy jinému uživateli, uživatel si data se po několikahodinové práci do tabulky neuloží a podobně. 
To je přesně okamžik,  vzít takové tabulky a během pár hodin nebo dní vyvinout aplikaci pomocí platformy Appsheet, která tyto problémy odstraňuje. Navíc je taková aplikace ihned dostupná na telefonech, tabletech nebo počítačích.

V Elinet services zajistíme vývoj takové aplikace a zaučíme uživatele zákazníka v jejím dalším rozvoji a dále pak participujeme na vývoj složitějších částí podnikové aplikace.

Chcete-li se dozvědět více, kontaktujte nás telefonem na čísle: +420 776 684 729 nebo pošlete svůj požadavek prostřednictvím kontaktního formuláře.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *